Kategorie: Ukončené soutěže

Súťaž o darčekovú sadu Dove Coconut

Súťaž o darčekovú sadu Dove Coconut Darčeková sada Dove Coconut Obsahuje: sprchový gél kokosové mlieko 250 ml krémovú tabletu s kokosovým mliekom 100g mycí žinku Rozmaznávajte sama seba a premeňte sprchovanie na krásny zážitok.

Súťaž o darčekovú sadu Dove Coconut


dove_coconut

 

  Darčeková sada Dove Coconut

  Obsahuje:
  sprchový gél kokosové mlieko 250 ml
  krémovú tabletu s kokosovým mliekom 100g
  mycí žinku

  Rozmaznávajte sama seba a premeňte
  sprchovanie na krásny zážitok.

 

 

 

 

Súťaž organizujeme ve spoluprácii s portálom www.egypt.dovolenka4u.com, čo je internetový portál zameraný na zájazdy a dovolenku v Egyptě. Vybrať si môžete z tisíce zájazdov, teraz aj so zľavou na last minute vo výške 79%. Každý hotel má svoju vlastnú pláž, ktorá je viditeľne ohraničená. Na severnom pobreží pláže piesočnaté a široké, podmorský život však nie je tak bohatý. Oproti tomu v Sharm El Sheikhu je podmorský život veľmi bohatý a miesto je priam rajom pre potápačov.

 

Výhra v súťaži:

1. miesto: Darčeková sada Dove Coconut

 

Správna odpoveď na otázku: Koľko % obyvateľstva v Egypte sa hlási k sunnitskému islamu?

95%

Odpovede hľadajte na stránkach: www.egypt.dovolenka4u.com

 

Súťaž prebiehala do: 21.7. 2015

 

Celkom sa zúčastnilo 206 súťažiacich, najbližšie sa svojím tipom bola paní Marika P., ktorá získava Darčekovú sadu Dove Coconut.

Gratulujeme

 

 

print Formát pro tisk

Internetové súťaže o ceny, Súťaže o ceny na internete, Aktuálne súťaže o ceny na internete, Internetové súťaže o zaujímavé ceny bez nutnosti registrácie. Zoznam internetových súťaží pre všetkých, ktorí chcú vyhrávať a zabávať sa, Súťaže o hodnotné ceny na internete, Súťaže, ktorých sa musíte zúčastniť. Možnosť vyhrať zaujímavé ceny. Množstvo súťaži čaká práve na Vás, Súťaže o ceny, Nebankovní půjčky, půjčky bez registru, rychlé půjčky online, půjčky před výplatou


© 2013 www.sutaz4u.com. www.sutaz4u.com|Administrace
Zásady zpracování osobních údajů a nastavení souborů Cookie


Vše o Bitcoinu, kde koupit a kde získat Bitcoiny zdarma --- Kvalitní dřevěné hřačky --- Spodní prádlo pro moderní ženy i muže ---