Kategorie: Ukončené soutěže

Súťaž o Loréal Elséve Fibralogy

Súťaž o Loréal Elséve Fibralogy Loréal Elséve Fibralogy Obsahuje: Loreal Elseve Fibralogy šampón 250 ml Loreal Elseve Fibralogy balzam 200 ml Loreal Elseve Fibralogy booster 30 ml Loreal vytvoril 1. rad od Loreal Paris, ktorá viditeľne zosilňuje vlas po každej aplikácii.

Súťaž o Loréal Elséve Fibralogy


Loréal Elséve Fibralogy

 

  Loréal Elséve Fibralogy

  Obsahuje:
  Loreal Elseve Fibralogy šampón 250 ml
  Loreal Elseve Fibralogy balzam 200 ml
  Loreal Elseve Fibralogy booster 30 ml

  Loreal vytvoril 1. rad od Loreal Paris,
  ktorá viditeľne zosilňuje vlas po každej aplikácii.

 

 

 

Súťaž organizujeme ve spoluprácii s portálom www.egypt.dovolenka4u.com, čo je internetový portál zameraný na zájazdy a dovolenku v Egyptě. Vybrať si môžete z tisíce zájazdov, teraz aj so zľavou na last minute vo výške 62%. Každý hotel má svoju vlastnú pláž, ktorá je viditeľne ohraničená. Na severnom pobreží pláže piesočnaté a široké, podmorský život však nie je tak bohatý. Oproti tomu v Sharm El Sheikhu je podmorský život veľmi bohatý a miesto je priam rajom pre potápačov.

 

Výhra v súťaži:

1. miesto: Loréal Elséve Fibralogy

 

Správna odpoveď na otázku: Koľko % obyvateľstva v Egypte sa hlási k sunnitskému islamu?

90%

Odpovede hľadajte na stránkach: www.egypt.dovolenka4u.com

 

Súťaž prebiehala do: 30.12. 2014

 

Celkom sa zúčastnilo 532 súťažiacich, najbližšie sa svojím tipom bola paní Mária O., ktorá získava Loréal Elséve Fibralogy.

Gratulujeme

 

print Formát pro tisk

Internetové súťaže o ceny, Súťaže o ceny na internete, Aktuálne súťaže o ceny na internete, Internetové súťaže o zaujímavé ceny bez nutnosti registrácie. Zoznam internetových súťaží pre všetkých, ktorí chcú vyhrávať a zabávať sa, Súťaže o hodnotné ceny na internete, Súťaže, ktorých sa musíte zúčastniť. Možnosť vyhrať zaujímavé ceny. Množstvo súťaži čaká práve na Vás, Súťaže o ceny, Nebankovní půjčky, půjčky bez registru, rychlé půjčky online, půjčky před výplatou


© 2013 www.sutaz4u.com. www.sutaz4u.com|Administrace
Zásady zpracování osobních údajů a nastavení souborů Cookie


Vše o Bitcoinu, kde koupit a kde získat Bitcoiny zdarma --- Kvalitní dřevěné hřačky --- Spodní prádlo pro moderní ženy i muže ---